ایران آخرالزمان

چه خوشمان بیاید، چه نیاید الان در دنیا دو جبهه، دو صف، دو قطب، دو تفکر در مقابل همدیگر صف آرایی کرده اند: ایران و اسراییل. اما این اسراییل نه آن کشور جعلی که نماینده ای از همه ی دولت های غربی است، از ایالات متحده و بریتانیا تا فرانسه و آلمان و ایتالیا. این اسراییل گاهی کت و دامن مرکل را می پوشد، گاهی هم قد کوتوله هایی مثل سارکوزی و برلوسکونی می شود، گاهی با لهجه ی بریتانیایی حرف می زند، گاهی پشت مجسمه ی آزادی پنهان می شود و گاهی از تل آویو برای ما شاخ و شانه می کشد. از آن طرف این ایران هم نه کشوری با ۱۶۴۸۱۹۵ کیلومتر مربع وسعت که گستره ای از مشهدالرضا تا بنت جبیل دارد. شطرنج دنیای امروز فقط دو بازیگر دارد یک طرف سفید و طرف دیگر سیاه. حالا می خواهی سرباز پیاده ی سیاه را کاریکاتوریست دانمارکی بنامی یا کشیش آمریکایی دیگر میل خودت است.

در این جنگ دنیاها نقطه ی عطف، ظهور منجی است. و هر دو سوی ماجرا ـ اگرچه شاید به روی خود هم نیاورند ـ اما در حال آماده سازی آخرین نبرد نهایی هستند. هر چه می گذرد نشانه ها شفاف تر و حقیقت ها عریان تر و شبهه ها بی رمق تر می شوند. پیش از قیام امام خمینی کمتر محقق شیعی، درستی احادیثی که به نقش ایرانیان در زمان ظهور می پرداخت را باور داشت یا حداقل زمان  ظهور را با همین قرینه ی وضع و حال ایران شاهنشاهی نزدیک می دید. اما با انقلاب امام، وزیر سفید از محاق سربازان خموده و خواب آلوده بیرون آمد و شروع کرد به فتح الفتوح. پیش از این چه کسی جرات داشت از حلقومش فریاد که هیچ، نجوای مرگ بر آمریکا  سر دهد یا پرچم پرستاره ی بی فروغش را آتش بزند؟ یا چه کسی خیال این را در سر داشت که اسراییل باید محو بشود؟ یا چه کسی شورای امنیت و ناتو و اتحادیه اروپا را به سخره می گرفت؟

اما جالب این است که در آن سوی میدان هم عده ای به نقش ایران در زمان ظهور پی برده اند. کافیست در اینترنت iran israel prophecy یا Iran in Prophecy یا واژه های مشابه را جستجو کنید تا با انبوه سایت ها در زمینه ی پیشگویی نقش ایران در آخرالزمان با استفاده از قرائت صهیونیستی از کتاب مقدس روبرو شوید. در عمده ی این پیشگویی ها به تقابل ایران با اسراییل و نقش ایران در مواجهه با ظهور منجی ادعایی شان اشاره شده است.  به عنوان مثال برای  iran israel prophecy (پیشگویی درباره ی ایران - اسراییل) در فضای مجازی ۹۰۵۰۰۰ صفحه، برای Iran in  Prophecy (پیشگویی درباره ی ایران) ۹۰۳۰۰۰ صفحه و برای Iran in Bible Prophecy (پیشگویی درباره ی ایران در کتاب مقدس) ۹۵۷۰۰۰ صفحه مطلب وجود دارد.

عمده ی این مطالب به نقش ایران در آخرالزمان و تقابل با اسراییل و آمریکا با استفاده از قرائت های صهیونیستی از انجیل و تورات می پردازد. مثلا سایت focusonjerusalem.com بعد از اینکه تاریخ ایران را از زمان آریایی ها تا انقلاب اسلامی به طور خلاصه بیان می کند با استفاده از بعضی آیات کتاب مقدس ایران را یکی از اقوام  یاری دهنده به یاجوج و ماجوج که در آخرالزمان با اسراییل خواهند جنگید معرفی می کند. سایت bibleprophecy.net به معرفی جدیدترین کتاب منتشر شده اش می پردازد که در آن با استناد به بعضی پیشگویی ها تقابل و جنگ ایران و آمریکا را اجتناب ناپذیر می داند. سایتescapeallthesethings.com در مطلب اصلی خود ادعا می کند که طبق گفته های کتاب مقدس طرح  آقای احمدی نژاد برای حمله ی هسته ای به اسراییل! موفقیت آمیز نبوده، نتیجه ی معکوس خواهد داد و باعث فرار ایرانیان از کشورشان خواهد شد. سایت bible-codes.org به زلزله ی بم به عنوان نشانه ای از آخرالزمان و پیشگویی ها در این مورد در کتاب مقدس می پردازد. سایت alphanewsdaily.com ادعا می کند طبق هشدار کتاب مقدس، ایران به همراه بعضی کشورهای دیگر به اسراییل حمله خواهد کرد.

از این دست پیشگویی ها فراوان وجود دارد. اما فارغ از توجه به اهداف و اغراض چنین پیشگویی ها و صحت و سقم آنها، نکته ی قابل توجه این است که ایران امام خمینی و امام خامنه ای، وزیر سفید شطرنج جنگ آخرالزمان خواهد بود.

اتفاقی در راه است!

iran.jpg

/ 0 نظر / 27 بازدید