۞ مرامنامه نیمه ی سایبری ۞

بسم الله الرحمن الرحیمhttp://www.cloob.com/clubname/half_cyber

سایت کلوب.کام به عنوان پنجمین سایت بزرگ و اولین شبکه اجتماعی فارسی زبان با نزدیک دو میلیون کاربر و بیش از 1 میلیون بازدید در روز، یکی از مساعدترین زمینه های فعالیت در فضای سایبر برای سلایق متفاوت است. حجم بالای کاربران این سایت و ظرفیت محدود کلوب برای پذیرش محتوایی این حجم کاربر لزوم ایجاد فضایی برای سازماندهی، آموزش و به کارگیری این نیروهای ارزشی در تمامی عرصه های فضای مجازی را ضروری می­سازد تا از استعداد این نیروها به بهترین نحو استفاده کرد.
http://www.cloob.com/clubname/half_cyber
این رسالت اصلی کلوب نیمه ی سایبری است. « آموزش، سازماندهی و به کارگیری نیروهای ارزشی در تمام فضای مجازی »نیمه سایبری برای دستیابی به این هدف با زبده ترین متخصصان، نهادها و موسسات فعال در زمینه همکاری میکند و امیدوار است با توکل به حضرت حق و کمک دوستان خود در کلوب بتواند در افزایش قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران سهیم باشد. در این راستا موارد است که نیمه سایبری و اعضای آن خود را بدان متعهد میداند :

1-کلیه فعالیت های نیمه سایبری در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

2-نیمه سایبری مجموعه ای مستقل از کاربران فعال فضای مجازی بوده و هیچگونگی وابستگی به جریان های سیاسی و نهادهای دولتی ندارد.

3-فعالیت نیمه سایبری در فضای مجازی بوده و کلیه فعالیت های فضای واقعی مشروط به ارتباط با فعالیت های فضای مجازی است.

4-نیمه سایبری آموزش های خود را صرفا در جهت ارتقا مهارت های سایبری کاربرانش منتشر کرده و در قبال چگونگی استفاده از آنها مسئولیتی نخواهد داشت.

5-تصمیم گیری های و سیاست گذاری های نیمه سایبری توسط شورای مدیران اتخاذ خواهد شد که این شورا خود از افراد متعهد و متخصص در فضای مجازی تشکیل شده است.

*در پایان نیمه سایبری تا سرحد توان خود را متعهد به حمایت از کاربرانی میداند که در جهت اعتلای جمهوری اسلامی ایران در فضای مجازی تلاش میکنند.

http://www.cloob.com/clubname/half_cyber

نیمه سایبری مانند هر مجموعه دیگری در فضای مجازی به حمایت کاربرانش وابسته است. خیرمقدم و خوش آمدگویی به این اعضا حداقل وظیفه نیمه سایبری است. دوستان دیگر هم حتما از اعضای جدید نیمه سایبری به گرمی استقبال خواهند کرد.


.: نیمـــــه سایبـــــری را شما باید بسازید :.

/ 2 نظر / 17 بازدید
با يک تير دو نشان بزنيد آماروبلاگ + کسب درآمد

با یک تیر دو نشان بزنید آماروبلاگ + کسب درآمد با ثبت وبلاگ خود در نیازکده هم آمار بازدید وبلاگ تان را منفجر کنید و هم درآمد کسب کنید @ نمایش وبلاگ شما در تمامی وب لاگ های عضو @ تبادل لینک دوطرفه با وبلاگ ها و افزایش رتبه وبلاگ شما در گوگل @ نمایش آمار واقعی بازدید از وبلاگ تان @ دریافت 40% پورسانت بابت آگهی دهندگانی که از طریق شما در نیازکده آگهی دهند @ واریز 10% از درآمد معرفی شدگان شما به درآمد تان @ با قرار دادن کد آمارگیر و آگهی نامه در وبلاگ تان 1000 تومان به درآمد تان اضافه خواهد شد. @ ثبت انواع آگهی های خرید و فروش اتومبیل , ملک , کامپیوتر و سایر موارد + آگهی استخدام و آماده به کار و ... @فرصت را از دست ندهید و هم اکنون ثبت نام کرده و فعالیت خود را شروع کنید برای ثبت نام در نیاز کده به آدرس زیر مراجعه کنید : http://www.niyazkade.com/default.aspx?REID=33

سارا

سلام خوشوقتم از آشنایی با رزمنده جنگ سخت و نرم به نیمه سایبری هم سر خواهم زد انشاءالله برای خواهرتان التماس دعا زیاد زیاد زیاد مومن که نیستیم اما این روزها سلاحمان فقط دعاست موفق باشید